Wybrano 0 eletterów do zapisu

Wybierz e-letter lub całą kategorię, która Cię interesuje:

Regularnie otrzymuj aktualności branżowe i porady ekspertów na swoją skrzynkę email.

Portal Oświatowy

Tworzony przez Redakcję Portalu Oświatowego, najczęściej odwiedzanego w Polsce serwisu dla dyrektorów, kadrowych i nauczycieli. E-letter wysyłany jest w każdy czwartek. Zapisz się, aby otrzymywać każde wydanie, a nie umknie Ci żadna nowelizacja prawa oświatowego.

Serwis skierowany jest do dyrektorów szkół i przedszkoli, właścicieli placówek niepublicznych, kadrowych i księgowych w placówkach oświatowych oraz pracowników organów prowadzących, a także do wszystkich osób zainteresowanych aktualnościami oświatowymi i tych, których dotyczy Prawo oświatowe i Karta Nauczyciela.

Znajdziesz tu wyczerpujące informacje na temat planowanych i wchodzących w życie zmian w prawie oświatowym, komunikatów MEN i CKE, a także analizę aktualnych przepisów. Poznasz nowości, które ułatwią planowanie pracy i wskażą kierunki działania. Otrzymasz także aktualne porady ekspertów, dzięki którym dowiesz się, jak krok po kroku wprowadzić zmiany do statutu szkoły, jak przygotować arkusz organizacyjny szkoły oraz aneks, jak opracować regulamin rady pedagogicznej oraz jak dzięki procedurom usprawnić pracę placówki. Dowiesz się również, jak zgodnie z przepisami przekształcić placówkę oświatową lub przeprowadzić jej likwidację. Poznaj odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania związane z organizacją pracy w placówce oświatowej!

Zapisz się na eletter

Przy zapisie odbierz
E-book Gratis!

Zapisz się na eletter

100%

satysfakcji

konsultacje

z ekspertami

216

ekspertów

bezpieczne

dane osobowe

Korzystam z serwisu od ponad dwóch miesięcy. Dzięki niemu jestem na bieżąco ze zmianami w prawie oświatowym i nie muszę przeglądać dziesiątek gazet i stron internetowych. Poznałam plan nadzoru pedagogicznego na 2017/2018, zaproszenia na szkolenie i wytyczne odnośnie stosowania pieczęci. To doskonałe rozwiązanie, które pomaga mi w zarządzaniu moją placówką. Dzięki Redakcji serwisu nie przegapię już żadnych ważnych terminów i zmian!

Dariusz J. - Dyrektor szkoły podstawowej, woj. lubelskie

Zapisz się na bezpłatny eletter Portal Oświatowy!

Przy zapisie na eletter:

E-book GRATIS!

Zapisz się i pobierz cenny e-book, napisany przez naszych ekspertów, zupełnie za darmo!

E-book

E-book GRATIS!

Zapisz się i pobierz cenny
e-book, napisany przez
naszych ekspertów,
zupełnie za darmo!

Znam i akceptuję warunki Regulaminu i Polityki Prywatności *

Chcę otrzymywać informacje drogą elektroniczną i telefoniczną o dodatkowych promocjach, rabatach dotyczących produktów własnych WIP i partnerów WIP. Wiem, że moja zgoda może być wycofana w dowolnym momencie. *

* pola obowiązkowe

Przy zapisie odbierz
E-book Gratis!

Zapisz się na eletter

Wiarygodna firma

Od 20 lat wspieramy Cię w Twojej pracy
i dbamy, aby co ważne Cię nie ominęło.

Atest antyspamowy

Nie dostaniesz od nas niechcianych wiadomości! Wszystkie informacje o Tobie są zaszyfrowane.

Ochrona Twoich danych

Twoje dane są bezpieczne. Nigdzie ich nie udostępnimy!

Nasze wyróżnienia