Wybrano 0 eletterów do zapisu

Wybierz e-letter lub całą kategorię, która Cię interesuje:

Regularnie otrzymuj aktualności branżowe i porady ekspertów na swoją skrzynkę email.

TransportNEWS

Dwa razy w tygodniu, w każdy wtorek i czwartek, otrzymasz bezpłatny newsletter Transport NEWS na skrzynkę e-mail bez konieczności przeglądania wielu branżowych tytułów prasowych i Internetu! Będziesz na bieżąco ze zmianami w przepisach i uzyskasz wiedzę, która pozwoli Ci zarządzać transportem i kierowcami zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi.

Nie przegapisz żadnych zmian w ustawie o transporcie drogowym i przepisach o czasie pracy kierowców ani najnowszych wymogów Inspekcji Transportu Drogowego oraz innych służb kontrolnych.

Nasi eksperci odpowiednio wcześniej dadzą Ci znać, że w transporcie szykują się zmiany, poradzą, jak się do nich przygotować, ostrzegą Cię przed zagrożeniami i doradzą, które rozwiązania są najlepsze, a których absolutnie nie powinieneś brać pod uwagę. Jak według najnowszych przepisów kierowca powinien planować czas jazdy, przerwy i odpoczynki? Jak obsługiwać tachograf? Jak należy rozliczać diety kierowców, ryczałty noclegowe i dodatki do pensji? Jakie wymogi mają Inspekcja Transportu Drogowego oraz Państwowa Inspekcja Pracy w zakresie dokumentacji w transporcie, m.in. zaświadczeń o nieprowadzeniu pojazdów, ewidencji czasu pracy kierowców, wykresówek, danych z tachografów cyfrowych i licencji transportowych? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego e-lettera.

Dzięki praktycznym poradom poznasz sposoby na efektywne zarządzanie firmą transportową i wyprzedzisz swoich konkurentów.

Nie zwlekaj i już dziś zyskaj spokój i komfort w pracy i zapisz się do newslettera Transport NEWS!

Zapisz się na eletter

Przy zapisie odbierz
E-book Gratis!

Zapisz się na eletter

100%

satysfakcji

konsultacje

z ekspertami

216

ekspertów

bezpieczne

dane osobowe

Dwa razy w tygodniu otrzymuję najnowsze aktualności dla przewoźników na maila. Nie muszę się obawiać, że przeoczę jakąś ważną zmianę prawną. Dzięki temu newsletterowi przygotowałem się do kontroli ITD i PIP, wiem jak dokładnie monitorować przewozy i obchodzić się z kierowcami. Dostaję propozycje szkoleń i warsztatów, nie mówiąc o darmowych materiałach. Zawsze jestem na bieżąco i zwiększam efektywność pracy nawet o 200% dzięki tym poradom.

Właściciel firmy transportowej, Poznań

Zapisz się na bezpłatny eletter TransportNEWS!

Przy zapisie na eletter:

E-book GRATIS!

Zapisz się i pobierz cenny e-book, napisany przez naszych ekspertów, zupełnie za darmo!

E-book

E-book GRATIS!

Zapisz się i pobierz cenny
e-book, napisany przez
naszych ekspertów,
zupełnie za darmo!

Znam i akceptuję warunki Regulaminu i Polityki Prywatności *

Chcę otrzymywać informacje drogą elektroniczną i telefoniczną o dodatkowych promocjach, rabatach dotyczących produktów własnych WIP i partnerów WIP. Wiem, że moja zgoda może być wycofana w dowolnym momencie. *

* pola obowiązkowe

Przy zapisie odbierz
E-book Gratis!

Zapisz się na eletter

Wiarygodna firma

Od 20 lat wspieramy Cię w Twojej pracy
i dbamy, aby co ważne Cię nie ominęło.

Atest antyspamowy

Nie dostaniesz od nas niechcianych wiadomości! Wszystkie informacje o Tobie są zaszyfrowane.

Ochrona Twoich danych

Twoje dane są bezpieczne. Nigdzie ich nie udostępnimy!

Nasze wyróżnienia