Wybrano 0 eletterów do zapisu

Wybierz e-letter lub całą kategorię, która Cię interesuje:

Regularnie otrzymuj aktualności branżowe i porady ekspertów na swoją skrzynkę email.

Dłuższe i zdrowsze życie

Chcesz cieszyć się dobrym zdrowiem nawet do 90. roku życia, ale boisz się nagłego zawału czy zapadnięcia na groźny nowotwór? Marzysz o tym, żeby w naturalny i bezpieczny sposób pozbyć się 5-6 kg nadmiernej tkanki tłuszczowej, wyregulować ciśnienie krwi i oczyścić organizm ze złogów oraz toksyn?

Wyobraź sobie, że możesz wzmocnić organizm wydłużając jego żywotność, niezależnie od tego czy masz 20, 50 czy nawet 70 lat. Im wcześniej zaczniesz dbać o zdrowie, tym dłużej je utrzymasz! Zabezpiecz się przed chorobami cywilizacyjnymi i wzmocnij układ odpornościowy niezbędnymi mikroelementami. Zapomnij o bólu, stresie czy zmęczeniu i zacznij jeść różnorodnie, bez nadmiernych ograniczeń.

Zapisz się na BEZPŁATNY eletter i skorzystaj z najnowszych informacji, porad oraz praktyk, mających na celu oczyszczenie organizmu i zredukowanie ryzyka wystąpienia chorób powszechnych, takich jak zawały czy nowotwory. To dawka cotygodniowych informacji, które pozwolą lepiej i zdrowiej się odżywiać.

Dzięki tej wiedzy dowiesz się jak:

Dostarczyć organizmowi niezbędnych mikroelementów i zmniejszyć ryzyko zawału nawet o 25% - efekty możesz odczuć już w ciągu pierwszych 7 dni stosowania
• Przyspieszyć regenerację wątroby i poznać 10 sposobów na zmniejszenie u siebie ryzyka raka trzustki
Usunąć złogi i toksyny z krwioobiegu, nerek oraz wątroby – pozbądź się nadciśnienia tętniczego i wyreguluj poziom cukru

Zapisz się na BEZPŁATNY eletter i raz w tygodniu otrzymuj informacje, dzięki którym dostarczysz organizmowi niezbędnych witamin i minerałów oraz wzbogacisz dietę o składniki, które utrzymają Ci w dobrym zdrowiu przez kolejne lata.

Zapisz się na eletter

Przy zapisie odbierz
E-book Gratis!

Zapisz się na eletter

100%

satysfakcji

konsultacje

z ekspertami

216

ekspertów

bezpieczne

dane osobowe

Bardzo lubię wynajdywać w sieci przepisy i recepty na takie specyfiki, które samodzielnie wykonam w domu, szczególnie z ziółek i innych zdrowych składników. Czasami coś do zjedzenia, albo jakiś kosmetyk albo lek na męczące przeziębienie. Moja znajoma poleciła mi ten newsletter, trafiła na niego szukając informacji o kuracjach przeciwstarzeniowych. Faktycznie cała seria artykułów z praktycznymi poradami o tym jak chronić się przed starzeniem i chorobami, jak się naturalnie leczyć, a nie tylko biegać po lekarzach. Dzięki ich poradom schudłam 4 kg w 3 tygodnie. Naprawdę warto się zapisać!!

Joanna Dec, Chojnice

Zapisz się na bezpłatny eletter Dłuższe i zdrowsze życie!

Przy zapisie na eletter:

E-book GRATIS!

Zapisz się i pobierz cenny e-book, napisany przez naszych ekspertów, zupełnie za darmo!

E-book

E-book GRATIS!

Zapisz się i pobierz cenny
e-book, napisany przez
naszych ekspertów,
zupełnie za darmo!

Znam i akceptuję warunki Regulaminu i Polityki Prywatności *

Chcę otrzymywać informacje drogą elektroniczną i telefoniczną o dodatkowych promocjach, rabatach dotyczących produktów własnych WIP i partnerów WIP. Wiem, że moja zgoda może być wycofana w dowolnym momencie. *

* pola obowiązkowe

Przy zapisie odbierz
E-book Gratis!

Zapisz się na eletter

Wiarygodna firma

Od 20 lat wspieramy Cię w Twojej pracy
i dbamy, aby co ważne Cię nie ominęło.

Atest antyspamowy

Nie dostaniesz od nas niechcianych wiadomości! Wszystkie informacje o Tobie są zaszyfrowane.

Ochrona Twoich danych

Twoje dane są bezpieczne. Nigdzie ich nie udostępnimy!

Nasze wyróżnienia