Wybrano 0 eletterów do zapisu

Wybierz e-letter lub całą kategorię, która Cię interesuje:

Regularnie otrzymuj aktualności branżowe i porady ekspertów na swoją skrzynkę email.

Fizjoterapia funkcjonalna

Szukasz wysokiej jakości treści z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji?

Zapisz się na BEZPŁATNY eletter „FIZJOterapii Funkcjonalnej”, dzięki któremu będziesz zawsze na bieżąco z nowymi artykułami i poradami, dotyczące takich obszarów jak:

FIZJOTERAPIA W PRAKTYCE – nowe metody leczenia, techniki fizjoterapeutyczne i przypadki kliniczne – przedstawione w praktycznym ujęciu, zaczerpnięte z angielskich i amerykańskich periodyków medycznych, pokazane krok po kroku i dokładnie zilustrowane.

OKIEM EKSPERTA – obszerne i szczegółowo opracowane zagadnienia z zakresu fizjoterapii, ze szczególnie cennymi komentarzami ekspertów.

KĄCIK BIOMECHANIKI – informacje i porady zawarte w tym dziale pozwolą Ci odświeżyć wiedzę niezbędną do wykonywania zawodu i zapoznać się z nowościami i ciekawostkami medycznymi.

PORADY PRAWNE – przygotowanie dokumentacji, wykonanie rozliczeń, prawidłowe praktyki prawne.

Eksperci o światowej sławie w dziedzinie fizjoterapii

Rzetelność i wysoki poziom merytoryczny wiedzy prezentowanej na łamach „Fizjoterapii Funkcjonalnej” gwarantuje grono wybitych ekspertów: amerykańskich fizjoterapeutów, zrzeszonych w Postural Restoration Institute (Instytut Rehabilitacji Postawy).

Wśród ekspertów, którzy publikują na łamach miesięcznika, są m.in.:

Michał Niedzielski – absolwent Rehabilitacji Ruchowej na AWF, Warszawa rocznik 1992. Od roku 1994 przebywający w USA. Jeden z pierwszych certyfikowanych terapeutów przez Postural Restoration Institute, Lincoln, NE, USA. Wykładowca Postural Restoration w Polsce, współzałożyciel IRP (Instytut Rehabilitacji Postawy).

Radosław Hojszyk – w latach 2011–2013 fizjoterapeuta oraz specjalista ds. suplementacji pierwszej drużyny Lecha Poznań. Od 2014 roku fizjoterapeuta Pawła Fajdka z ramienia PZLA. Były członek sztabu medycznego podczas Lekkoatletycznych Mistrzostw Europy w Amsterdamie oraz Misji Medycznej na Igrzyskach Olimpijskich w Rio do Janeiro.

Jacek Soboń – współzałożyciel firmy Neuroreha, działającej w Opolu od 10 lat, dzięki czemu może realizować się w pracy z pacjentami, współzałożyciel Instytutu Rehabilitacji Postawy, którego główną działalnością jest prowadzenie szkoleń. Od paru lat zaangażowany w działania na rzecz Postural Restoration Institute z Nebraski i propagujący filozofię PRI. Instruktor Polskiego Związku Narciarstwa.

Martin Higgins – dyplomowany fizjoterapeuta z ponad 20-letnim doświadczeniem w sportach profesjonalnych i praktyce prywatnej – prowadzi kliniki w Leeds i Londynie. Konsultant w klubach piłkarskich Premiership, mistrzowskich drużyn krykieta oraz ligi rugby w Anglii. Zainteresowany odbudową postawy, zapobieganiem urazom sportowym oraz wydajnością sportową.

Paul Coffin - absolwent New York College of Podiatric Medicine, z praktyką u swojego wujka, dr Richarda Schustera, pioniera w tworzeniu funkcjonalnych protez, szczególnie dla biegaczy (tworzy ortezy z trenerami MLB i NBA, a niektórzy olimpijczycy z 2016 roku nosili wkładki na jego zamówienie). Związany z Postural Restoration Institute, gdzie włącza ortotetykę do planów rehabilitacji pacjentów.

Zapisz się na eletter

Przy zapisie odbierz
E-book Gratis!

Zapisz się na eletter

100%

satysfakcji

konsultacje

z ekspertami

216

ekspertów

bezpieczne

dane osobowe

„Szczerze mogę polecić ten newsletter. Ma naprawdę konkretną formę i w każdym miesiącu dowiaduję się, na jakie tematy warto zwrócić uwagę.”

Anna Skarżyńska, Fizjoterapeuta Dziecięcy

Zapisz się na bezpłatny eletter Fizjoterapia funkcjonalna!

Przy zapisie na eletter:

E-book GRATIS!

Zapisz się i pobierz cenny e-book, napisany przez naszych ekspertów, zupełnie za darmo!

E-book

E-book GRATIS!

Zapisz się i pobierz cenny
e-book, napisany przez
naszych ekspertów,
zupełnie za darmo!

Znam i akceptuję warunki Regulaminu i Polityki Prywatności *

Chcę otrzymywać informacje drogą elektroniczną i telefoniczną o dodatkowych promocjach, rabatach dotyczących produktów własnych WIP i partnerów WIP. Wiem, że moja zgoda może być wycofana w dowolnym momencie. *

* pola obowiązkowe

Przy zapisie odbierz
E-book Gratis!

Zapisz się na eletter

Wiarygodna firma

Od 20 lat wspieramy Cię w Twojej pracy
i dbamy, aby co ważne Cię nie ominęło.

Atest antyspamowy

Nie dostaniesz od nas niechcianych wiadomości! Wszystkie informacje o Tobie są zaszyfrowane.

Ochrona Twoich danych

Twoje dane są bezpieczne. Nigdzie ich nie udostępnimy!

Nasze wyróżnienia