Wybrano 0 eletterów do zapisu

Wybierz e-letter lub całą kategorię, która Cię interesuje:

Regularnie otrzymuj aktualności branżowe i porady ekspertów na swoją skrzynkę email.

ePedagogika.pl

Tworzony przez Redakcję portalu ePedagogika.pl. Dzięki e-letterowi otrzymasz inspirujące wskazówki do prowadzenia ciekawych zajęć z zakresu terapii pedagogicznej oraz powiadomienia o zmianach w prawie i aktualności oświatowe. E-letter wysyłany jest w każdy piątek. Serwis tworzony jest z myślą o pedagogach szkolnych, wychowawcach i nauczycielach specjalistach. Wraz z nim otrzymasz materiały do zajęć specjalistycznych oraz na godziny wychowawcze, przygotowane przez najlepszych terapeutów i ekspertów, uwzględniające wiek uczniów i ich rozwój społeczno-emocjonalny.

Jeśli jesteś specjalistą pracującym w przedszkolu, szkole, placówce lub poradni psychologiczno-pedagogicznej, to pomoc psychologiczno-pedagogiczna jest twoim „chlebem powszednim”. Dlatego materiały zamieszczone w serwisie są właśnie dla Ciebie. Omawiamy na bieżąco zarówno kwestie związane z udzielaniem bezpośredniej pomocy dzieciom i młodzieży (z orzeczeniem i bez orzeczenia), jak i sprawy związane z organizacją tych działań.

Zyskasz także wskazówki, jak szkoła i jak poradnia mogą budować skuteczne działania wychowawcze i profilaktyczne, oraz jakie działania mogą podjąć specjaliści, by pomoc udzielana osobom znajdującym się w sytuacji kryzysowej była skuteczna, jak przewidywać sytuacje zagrażające, jakie działania prewencyjne podjąć, by minimalizować skutki potencjalnych sytuacji trudnych i zagrożeń, a także jak koordynować działania instytucji w tym zakresie.

Zapisz się na eletter

Przy zapisie odbierz
E-book Gratis!

Zapisz się na eletter

100%

satysfakcji

konsultacje

z ekspertami

216

ekspertów

bezpieczne

dane osobowe

Co piątek odbieram pocztę e-mail, na którą dostaję serwis z poradami dla pedagogów i podczas porannej kawy dowiaduje się o najważniejszych zmianach w przepisach oświatowych czy planach MEN, zwłaszcza w zakresie pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Gorąco polecam ten Serwis też innym pedagogom, którzy szukają pomysłów na zajęcia terapii pedagogicznej! Naprawdę ułatwia przygotowanie się do takich zajęć.

Krystyna B. – pedagog szkolny, woj. podkarpackie

Zapisz się na bezpłatny eletter ePedagogika.pl!

Przy zapisie na eletter:

E-book GRATIS!

Zapisz się i pobierz cenny e-book, napisany przez naszych ekspertów, zupełnie za darmo!

E-book

E-book GRATIS!

Zapisz się i pobierz cenny
e-book, napisany przez
naszych ekspertów,
zupełnie za darmo!

Znam i akceptuję warunki Regulaminu i Polityki Prywatności *

Chcę otrzymywać informacje drogą elektroniczną i telefoniczną o dodatkowych promocjach, rabatach dotyczących produktów własnych WIP i partnerów WIP. Wiem, że moja zgoda może być wycofana w dowolnym momencie. *

* pola obowiązkowe

Przy zapisie odbierz
E-book Gratis!

Zapisz się na eletter

Wiarygodna firma

Od 20 lat wspieramy Cię w Twojej pracy
i dbamy, aby co ważne Cię nie ominęło.

Atest antyspamowy

Nie dostaniesz od nas niechcianych wiadomości! Wszystkie informacje o Tobie są zaszyfrowane.

Ochrona Twoich danych

Twoje dane są bezpieczne. Nigdzie ich nie udostępnimy!

Nasze wyróżnienia